Aangepast rooster

BINNEN & BUITEN DANSLES  *Weergave op telefoon = kantel het scherm

ROOSTER WEEK 22* aanmelden verplicht via de Beatz telefoon 06 – 812 855 02

Vind hier de Zoom lessen


BEATZ NIEUWEGEIN

Maandag 7 juni.

15.00 uur
Streetdance
Open 7 – 12jr Merel
16.00 uur
CREW | Selectie
Mbc Eleven Selectie Merel
16.00 uur
CREW | Selectie
Mini crew Selectie Jennifer
17.00 uur
CREW | Selectie
B-Next Selectie Jennifer
18.00 uur

CREW | Selectie

Urban Empire Selectie Jody
19.00 uur 
CREW | Selectie
Captivate Open Jordy
19.00 uur
CREW | Selectie
Unlimited Selectie Jody
20.00 uur
Feminine
Open Open Jordy
20.00 uur
Streetdance 30+
Open 30+ Femke
21.00 uur
Hiphop
Open Open Jody

BEATZ NIEUWEGEIN

Dinsdag 8 juni.

16.30 uur
Streetdance
Open 9 – 15jr Adil
18.00 uur
Hiphop
Open 9 – 13jr Charlice
19.00 uur
Femme Hiphop
Open Volw/14+ Charlice
20.00 uur 
Dancehall
Open Open Marthe

BEATZ DE MEERN

Maandag 7 juni.

15.00 uur
Streetdance
Open 7 – 9 jr Renée
16.00 uur
Streetdance
Open 10 – 12jr Renée
17.00 uur
Streetdance
Open 13 – 18jr Renée
20.30 uur
Dancehall
Open Open Marthe

BEATZ DE MEERN

Dinsdag 8 juni.

17.00 uur
Streetdance
Open 5 – 9 jaar Jennifer
18.00 uur
Hiphop for Boys
Open 7 – 14 jaar Adil
19.00 uur
Modern
Open Open Adil

BEATZ NIEUWEGEIN

Woensdag 9 juni

15.00 uur
Streetdance
Open 4 – 7 jr Ginny
16.00 uur
Streetdance
Basic 8 – 10 jr Ginny
14.30 uur Utrecht & 15.45 uur Bunnik
Streetdance Xtra
Open Open Jasmine
17.00 uur
Hiphop
Open 11 – 13jr Ivy
18.00 uur
Hiphop
Open volw/14+ Ivy
19.00 uur
Feminine
Open volw/14+ Pernille

BEATZ NIEUWEGEIN

Donderdag 10 juni

16.00 uur
Klassiek / Modern
Open 4 – 9jr Lieke
17.00 uur
Modern
Open 10 – 16jr Lieke
18.00 uur
Afrodance
Open 8 – 13jr Reis
19.00 uur
Afrodance
Open volw/14+ Reis

BEATZ NIEUWEGEIN

Vrijdag 11 juni

16.00 uur
Streetdance
Open 4 – 7 jr Jennifer
17.00 uur
Streetdance
Open 10 – 15 jr Jennifer
18.00 uur
Streetdance
Open 8 – 12 jr Sofie
19.00 uur
Ladystyle
Open volw/14+ Sofie
20.30 uur
Hiphop
Open volw/14+ Carmen

BEATZ NIEUWEGEIN

Zaterdag 12 juni.

09.00 uur
Peuterdans 
Open 2 – 4jr Esmee
10.00 uur
Streetdance
Open 4 – 6 jr Esmee / Silvie
11.00 uur
Streetdance
Open 7 – 10 jr Pernille
12.00 uur
Streetdance
Open 10 – 15jr Pernille
12.00 uur
Streetdance Xtra
Open Open Esmee

BEATZ DE MEERN

Woensdag 9 juni

15.00 uur
Streetdance
Open 4 – 7jr Bo
16.00 uur
Streetdance
Open 8 – 10jr Bo
17.00 uur
Streetdance
Open 11- 15jr Jennifer
19.00 uur
Dancehall
Open Open Sanne
20.00 uur
Hiphop
Open volw/14+ Jody

BEATZ DE MEERN

Donderdag 10 juni

19.30 uur 
Feminine
Open volw/14+ Pernille

BEATZ DE MEERN

Vrijdag 11 juni

17.00 uur
CREW
CREW Carmen
18.00 uur
CREW
CREW Carmen
19.00 uur
CREW
CREW Carmen

BEATZ DE MEERN

Zaterdag 12 juni.

09.00 uur
Peuterdans
Open 2 – 3 jr Eveline
10.00 uur
Streetdance
Open 4 – 6 jr Eveline
11.00 uur
Streetdance
Open 7 – 9 jr Eveline

Vind op deze pagina de Zoom lessen